Loading ....
Przedszkole nr 142 w Warszawie
Biuletyn Informacji Publicznej
przedszkola nr 142 w Warszawie
został stworzony w celu powszechnego
udostępniania informacji publicznej w postaci
elektronicznej
ul. Jarosława Dąbrowskiego 25
02-561 Warszawa
tel: (22) 845 03 14, 797 318 294
fax: (22) 845 03 14
e-mail: p142@eduwarszawa.pl
strona: www.warszawa142.eprzedszkole.com
Strona główna => Majątek przedszkola => Wyposażenie

Sale:
Sale, w których przebywają dzieci usytuowane są na piętrze. Każda z grup ma do dyspozycji jedną dużą salę, w bliskim sąsiedztwie z toaletą. W holu mieści się "kącik audiowizualny", gdzie dzieci mogą korzystać z zajęć prowadzonych metodą multimedialną.
Na parterze umieszczone są szatnie, skąd bezpośrednio znajduje się wyjście do ogrodu (zdjęcia szatni) oraz obszerna stołówka, wykorzystywana także jako pomieszczenie do zajęć gimnastycznych, umuzykalniających, uroczystości, teatrzyków itp.
Na parterze znajduje się zaplecze gospodarcze (kuchnia, zmywalnia, pomieszczenia administracyjne, magazyny.
Ogród:
Plac zabaw dla dzieci jest dość obszerny (1000 m2) i otoczony budynkami, oddalony od ruchliwych ulic, przez co bezpieczny dla dzieci. Na znacznej części powierzchni ogrodu rosną drzewa, ocieniające miejsca zabaw dzieci w upalne dni. Na teren placu można dostać się poprzez szatnię gr. I i taras.
Ogród wyposażony jest w dwie duże piaskownice, sprzęt terenowy. Część sprzętu jest ruchoma: ławeczki, stoliki, bujaki, zjeżdżalnia, bramki do piłki nożnej, kosz do koszykówki, taczki itp. są w miarę potrzeb wynoszone na teren.

Pokaż informacje o artykule